Dekorativní výzdoba, nátěry a úklidové služby Brno – Malby s úsměvem
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dekorativní malby, nátěry a úklid

Brno a okolí
 
 
 

Malby a nátěry

 

Malířské práce


Zajišťujeme kvalitní malířské práce v rozsahu, který samy určíte. Máme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám poradíme s volbou barvy a stylu pro výmalbu u Vás doma nebo ve firmě. V případě zájmu nabízíme i možnost spolupráce s designérkou.
Naši zákazníci mají nejčastěji zájem o – malování bytů a pokojů – malování školních prostor a školek – malování kanceláří a firemních prostor – malování ordinací a zdravotnických zařízení – malování schodišť – reklamní nápisy a loga na omítku.
Zde si můžete prohlédnout ukázky malování interiérů u našich klientů.
Pokud potřebujete vymalovat jakékoliv prostory, jsme Vám plně k dispozici a můžete nás kontaktovat.

Natěračské práce


Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu natěračských prací. Zejména se jedná o nátěry fasád, oken a parapetů, střech, plotů ale také zárubní, dveří a vrat. Podívejte se na ukázky nátěrů fasád a ukázky nátěrů střech a plotů.

Další služby


Kromě klasického vymalování a natěračských prací Vám také nabízíme dekorativní výzdobu, která rozveselí a zpříjemní vaši domácnosti nebo firemních prostory. Aby pro Vás samotné malování bylo příjemnější záležitostí, pomůžeme s vyklizením a zakrytím nábytku a celkovou přípravou prostor pro vymalování. Zajišťujeme také kvalitní úklidové služby, takže po malířích nenajdete u sebe doma ani kapičku barvy.
 
 

Dekorativní výzdoba

 
Abychom z prostoru obehnaného čtyřmi stěnami vytvořili útulný domov nebo příjemné pracoviště, nabízíme našim klientům dekorativní výzdobu a výmalbu jejich prostor. Dětský pokoj vyzdobíme pohádkovými postavami, které Vaše dítě zbožňuje.

Vaše kanceláře vyzdobíme osvěžujícími motivy nebo firemním logem, které bude reprezentovat i podněcovat k lepším výkonům. Podívejte se na ukázky dekorativní malby u našich klientů.

Pohodový a útulný domov vytvoříme s využitím moderních a vkusných dekorativních technik, jakými jsou například antické zeminy nebo benátské štuky. Samozřejmě rádi vyhovíme jakémukoliv přání, které budete mít. Sami si tedy můžete určit, jak právě Váš domov nebo pracoviště bude vypadat.

V současné době jsou velmi moderní luxusní tapety s nápadnými vzory – více v sekci Malby interiérů, fotky zde.
 
 

Úklidové služby

 
Abychom Vám mohli nabídnout kompletní servis,již před samotným malováním Vám nabízíme pomoc s vyklizením, odsunutím a zakrytím nábytku fólií. Nemůže tedy dojít k znečištění Vašeho vybavení během samotného malování. Po malování rozmístíme zpět nábytek, odstraníme zakrývací materiály.

Po malířích tak u Vás doma nezůstane ani kapička barvy. Také rádi pomůžeme pověsit obrázky a namontovat ochranné lišty. Všechen použitý zakrývací materiál si odvezeme s sebou. Naše  služby Vám ušetří spoustu času, námahy a uděláme tak z malování příjemnější záležitost.
 
 
 
 
 

Kontakt

 
 

Kontakt

 
 
Marek Redlich
+420603930931
redlich@susmevem.cz

IČ: 72363932
 
 
 
 

Kontaktní formulář

 
 

"*" indicates required fields

*
 
 
 
 
 

Sledujte nás