Reference našich malířských prací

Brno a okolí

Reference

Podívejte se na ukázky naší práce. Jedná se o vybrané realizace u našich klientů, abyste měli přehled o pestrosti a rozmanitosti našich služeb. Pokud se Vám naše práce bude líbit, kontaktujte nás a již za krátkou dobu můžete mít svůj byt oblečený do zbrusu nového kabátu přesně podle Vašich představ.

Benátské štuky

Benátské štuky jsou moderní technikou dekorace interiéru. Výsledný nátěr připomíná antickou zeminu, je však lesklejší a omyvatelný.

Hodí se zejména na zvýraznění částí interiéru (okolo krbu, za sedací soupravy) nebo pro “namáhané” stěny, které je třeba očišťovat (u botníku, v kuchyni). Oblíbená technika pro dekoraci interérů provozoven firem (kanceláře, služby – kadeřnictví, kosmetické salóny).

Nátěry fasád

Teprve správně zvolený nátěr fasády dodá Vašemu domu krásný konečný vzhled.

Abyste se mohli domů těšit ještě více a nátěr dlouho vydržel, volíme kvalitní barvy osvědčených výrobců. Především využíváme materiálu firmy Jub. Na problematické hrubší fasády je možno využít speciální barvy Revitalcolor od této firmy. Barva obsahuje drobná skelná vlákna, která zacelí hrubší fasádu. Barva déle vydrží a lépe chrání proti zašpinění.

V případě zájmu zapůjčíme vzorníky barev. Můžete si tak barvu domu v klidu rozmyslet, poradit se a výběr provést v optimálních světelných podmínkách.

Velice zajímavě a vkusně působí kombinace více barevných prvků na fasádě – velmi doporučujeme.
Jak pro exteriéry tak interiéry nabízíme také možnost využití služeb designérky.

Nátěry střech, plotů, oken a dveří

Při nátěrech volíme osvědčené materiály vhodné pro daný povrch. Před samotným nátěrem je nutné nejprve upravit základový povrch – odstraňování starého nátěru, broušení, tmelení atd.

Malby interiérů

Malby interiérů jsou nejtradičnější částí naší práce. Máme bohaté zkušenosti, na základě kterých si Vám dovolujeme nabídnout i poradenství při výběru a kombinaci odstínů.

V současnosti jsou interiéry již téměř výhradně řešeny barevně – minimálně jedna stěna v místnosti. Různé barvy zcela zásadně ovlivní celkový pocit a náladu dané místnosti. Pomáhají vhodně vykompenzovat případné nedostatky interiéru (tmavý prostor, extrémní nepoměr šířky a délky).

Naše firma používá převážně materiály slovinské firmy Jub, které se nám dlouhodobě osvědčují trvanlivostí a nabízejí příznivý poměr kvality a ceny.

Velmi moderním prvkem interiéru jsou tapety, resp. pruhy tapet s výraznými vzory (vzorník viz např. zde). Tento typ dekorace dodá Vašemu pokoji luxusní vzhled. Tapety jsou také praktické řešení při řešení drobných nedostatků povrchu, které není možné řešit jinak. Tapetu je možné v případě potřeby bez problémů odstranit. Nemusíte proto mít obavy, že Váš interiér nebude již možné změnit.

Další možností jsou tapety přetíratelné. Vytvoří jedinečnou strukturu. Volba barvy je čistě na Vás.

Antické zeminy florentské

Antické zeminy florentské jsou moderní, ekologická a vysoce efektní dekorativní technika. Výsledná malba je prodyšná, otěruvzdorná a omyvatelná. Hodí se pro vymalování celých stěn nebo jen dekorativních ploch.

Dekorativní malby

Pro poradě se zákazníkem navrhneme barevné řešení a provedeme zkoušku vhodnosti barev.

Nabízíme zapůjčení vzorníků barev, se kterými pracujeme, na delší dobu (např. 2 dny), abyste mohli posoudit výběr barev při různých světelných podmínkách interiéru, měli možnost poradit se s manželem (manželkou) a výběr dostatečně uvážit.

Vysoce dekorativní zálěžitostí současné doby jsou tapety (více zde) a barevné prvky (pruhy, části stěn).

Do dětských pokojů jsou velmi vděčné obrázky z pohádek nebo jiné dětské oblíbené postavičky. Můžete si navrhnout vlastní obrázek, vybrat z knížky nebo Vám nabídneme z naší databáze.

Kontakt

Kontakt

Marek Redlich

+420 603 930 931

IČ: 72363932

Sledujte nás

Napište nám!

Skip to content